Sponsorlu Bağlantılar

Puan Topla Para Kazan

Puan Topla Para Kazan

Hem sosyalleşmek hem de para kazanmak isteyenler için geliştirilmiş olan site içerisinde farklı kategoriler bulunuyor. Herkesin bir arada bulunduğu ve her konuda her türde liste ekleyebildiği sitede ilan ekle kısmından başlıklar oluşturabilir puan toplayabiliriz. Site içerisinde toplanan puanlar ile ister alışveriş yapabilir ister para çekebilirsiniz.

Sitede Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Sitede bulunan başlıklara farklı başlık eklenebiliyor. Bu yöntemle para kazanma süresi hızlanıyor ve kullanıcılar belli bir süreden sonra onaylı yazar haline geliyor. Onaylı yazar statüsünde bulunan kullanıcılar birçok yöntemle para puanlar kazanıyor. İsteyen kullanıcılar galeri kısmından başlık ekleme işlemlerini yapabiliyor. Siz de para puan toplayarak para kazanmak ve sosyalleşmek için siteyi ziyaret edin fırsatlardan yararlanarak kolay bir şekilde para kazanın.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı