Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Eğitici oyuncaklar gurubunda yer alan puzzle her yaşa uygun zorluk derecesine göre parçacıklardan oluşarak zeka gelişimine ve planlama stratejisine katkı sunar. Çok çeşitli modellerin yer aldığı puzzle kategorisinden seçip beğendiğiniz puzzleleri online olarak sipariş edebilirsiniz.

Puzzle gibi daha pek çok oyuncağın satış adresi olan site kalitenin adı Alman ürünü bruder ve pilsan oyuncak markaları ile üreticiden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

En Güzel Hediye

Her yaştan çocuk için özellikle en güzel hediye olarak önerilen puzzle oyuncak için yapılması gereken siteden yaş gurubuna uygun bir puzzle almak.

Çok parçalı puzzle çocuklar dışında büyükler içinde eğlenceli zaman geçirmek için bir fırsat. Özel ambalajlarında eksiksiz puzzle parçaları ile tek yada ekipçe puzzle oyuncakları ile eğlenebilirsiniz.

Çeşitler 

Puzzle çeşitleri arasında yer alan doğa resimleri, hayvan figürleri, tarihi eser resimleri, kolaj çeşitleri, ressamların eserlerinden oluşan puzzle çeşitleri sitede yer alıyor.

Çok parçalı puzzle birleştirmeleri ile elde edeceğiniz tabloları yaşam alanlarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Her zevke hitap edecek puzzle çeşitleri fiyat olarak ta son derece uygundur.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı