Sponsorlu Bağlantılar

Reseller Hosting

Reseller Hosting

Web sitelerinin server görevini gören ve içerisinde birden fazla siteyi barındıran reseller hosting konusunda da Ventura olarak devreye girebilmekteyiz. Bu hosting hizmetlerimizle beraber sunucuları bölmekte ve farklı web sitelerine adapte etme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kullanıcılarımızın farklı farklı web sitelerini tek bir sunucudan yönetmek istemeleri halinde bu şekilde hareket etmekteyiz. İstedikleri ölçütlerde bölerek, aynı zamanda da talepler üzerine de farklı yazılımları ilave etmekte ve özelliklerini genişletebilmekteyiz. Öte yandan donanım özelliklerine baktığımızda tek başına fiziksel bir server da meydana getirebilmekteyiz. Böylelikle web sitelerinin denetlenmesi ve kontrol süreci daha da kolay bir hal alacaktır. Hazır bir halde bulunacak olan bu hizmetlerimizden etkin bir biçimde yararlanılacaktır.

Reseller Hosting Hizmetleri

Reseller hosting konusunda Ventura olarak farklı paketleri gündemimize almaktayız. Bu hususta HDD, RAM ve CPU odaklı olarak değişik donanım özelliklerini gündemimizde tutmaktayız. Reseller hosting konusunda tamamen kullanıcılarımızın kaynaklarını kendilerinin belirlemesini dikkate almaktayız. Fiyatlarımız da bu taleplere bağlı olarak değişiklik gösterecek ve tüm kullanıcılarımızın isteklerine kusursuz bir şekilde de destek verecektir. Piyasada var olan tüm bu hosting hizmetlerimizden yararlanacak olan kullanıcılarımızın web dünyasındaki faaliyetleri daha da etkin bir yerde bulunacaktır. Aynı zamanda da kullanıcılarımızın web sitelerine dair herhangi bir siber saldırı ya da erişim sorunuyla karşı karşıya kalmamaları durumu da ortaya çıkacak şekilde bulunacaktır.

Reseller Hosting Ne İşe Yarar?

Reseller hosting paketlerimiz genel olarak birden fazla web sitesi bulunan kullanıcılarımıza hitap etmektedir. Ventura olarak reseller hosting hizmetlerimiz aynı zamanda da tema gibi web içeriklerini tasarlayarak satış işlemlerini gerçekleştiren müşterilerimizin de rağbet ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu kişilerin işlemlerini daha da kolay hale getirerek, reseller hosting seçeneğinin bir kısmında demolarını yayınlamalarını sağlamaktayız. Aynı zamanda da satışa çıkarılan yazılımları barındırmaları konusunda da bu hizmetlerimizin ne kadar etkin bir yerde olduğunu gösterebilmekteyiz. Birden fazla hostingin tek bir yönetim panelinden kontrol edilmesini sağlayarak, bu hususta ne kadar işlevsel olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan gereğinden fazla güvenli olduğunu da ifade edebiliriz.

 

https://www.ventures.com.tr/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı