Teknoloji

Robot Olimpiyatları’nda dijital fabrikalar ve robotlar konuşulacak

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Departman Müdürü Tolga Bizel, etkinlikte gerçekleştireceği “Dijital Fabrikalar Zamanı ve Robotlar” konulu sunumuyla IoT, yapay zekâ ve robot teknolojileri konularına ışık tutacak.

 

Sanayi 4.0, dijital fabrikalar, robotlar ve kolaboratif robotlar konusunda öğrencileri bilgilendirmek için bugüne kadar pek çok saha etkinliğine katılan Mitsubishi Electric, pandemiyle birlikte önemli kurum ve üniversite iş birliğiyle hayata geçirdiği dijital etkinliklere devam ediyor. Mitsubishi Electric, son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Kulübü tarafından bu yıl İTÜRO LITE adı ile dijital olarak düzenlenecek olan “Robot Olimpiyatları” etkinliğine katılacak.

 

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Departman Müdürü Tolga Bizel, etkinlik kapsamında “Dijital Fabrikalar Zamanı ve Robotlar” sunumuyla öğrencilerle buluşacak. Mitsubishi Electric’in inovatif ürün ve sistemlerinin paylaşılacağı sunum, 29 Kasım Pazar günü saat 15.00‘te İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Kulübü Youtube kanalında canlı olarak izlenebilecek.

 

14 yıldır İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik, bu yıl İTÜRO LITE adı ile tamamen online konferans, panel ve workshoplardan oluşan bir etkinlik olarak 28-29 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı