Sponsorlu Bağlantılar

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Özellikle erkeklerde saçlar dökülerek psikolojik bir sorun haline gelmektedir. Günümüz tıp alanında yapılan çalışmalarla erkeklerin saç dökülmesi (Kellik) sorunu ortadan kalkıyor. Genelde erkeklerde saç dökülmesi alın ve tepe noktalarında meydana gelmektedir.

Bu sorunun çözümü de yine kendi saçlarınızla dökülme yapılan noktalara saç transferi şeklinde gerçekleşmektedir. Ensenin üst bölgelerinden özel tekniklerle alınan saç telleri açık noktalara aktarılmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte artık tıraşsız saç ekimi yapmak mümkündür.

Saç Ekiminde Detaylar

Saç ekiminde en önemli husus profesyonel bir saç ekim merkezinin tercih edilmesidir. Beyaz saç ekilir mi? Profesyonel saç ekim merkezlerinde saçların orijinalliği bozulmadan saç ekimi yapılmaktadır. Yani saçları beyaz olanların aynı renkte saç ekimi yapılmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı