Sponsorlu Bağlantılar

Sektör Tecrübeli Taşıma

Sektör Tecrübeli Taşıma

29 yıllık sektör tecrübesine sahip olan ofis taşıma şirketi, müşterilerinin eşyalarını kendi eşyaları gibi özenle taşımaktadır. Her birine özen ve ilgi göstererek, belirlenen adrese teslimini sağlamaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren işletme, üniversitelerin ve kamu kurumlarının tercihi ve göz bebeği haline gelmiştir.

Güvenilir Ofis Taşıma Hizmeti

Yorucu olan bu süreçte, taşıma hizmetlerinden kolayca faydalanabileceğiniz şirket, 12 adet aracıyla ve 30’dan fazla personeliyle müşterilerine hizmet veriyor. Kolay ve hızlı taşımacılığı sizlere sunmak için kurulmuş işletme, ofislerinizi, bürolarınızı, kütüphanelerinizi ve fabrikalarınızı zorlanmadan bir noktadan diğerine transfer edebiliyor. Ev ve ofis taşıma yetki belgesi de bulunan şirket, güvenilir ve sağlıklı taşıma hizmeti almak için en uygun seçenekler arasında yer alıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı