Sponsorlu Bağlantılar

Sektörel Denetleme

Sektörel Denetleme

İşletmeler için yapılan tüm denetimler, üretilen ürün ve çalışma alanlarına, kullanılan ekipmanlara göre farklı şartlarda yapılmaktadır. Denetim hizmetleri objektif olarak sunuluyor ve firma bu hizmetlerinin detaylarını, siteye erişim yapan tüm ziyaretçilere gösteriyorlar. Sektörel denetimler yaptıkları için kimyasal madde denetimleri, gıda denetimleri, danışmanlık ve sigorta işlemleri gibi tüm seçenekleri sunuyorlar.

Güvenilir Denetimler

Oluşturmuş oldukları sistemler ile işletmelerin her yönüyle denetlenmesi, belgelendirilmesi gibi konularda yetkili kuruluş olarak görev yapıyorlar. Muayene hizmetlerinde, şeffaf davranıyor ve yasal düzenlemelere göre tespitler yapıyorlar. Yapılan tespitler ile tüm risk analizlerinin doğru yönetilmesini sağlıyorlar. Yapılan muayeneler, işletmelerin tüm maliyetlerinin azaltılmasını ve işlerin güvenli yapılmasını amaçlamaktadır.

Akredite Olmak

Firma yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşlarından akredite almış ve tüm belgelendirmeleri güvenilir olarak yapmaya başlamıştır. Belgelendirme çalışmalarının tamamını, gerekli deneyimlere sahip uzman çalışanları ile yapıyorlar. Yönetim sistemleri denetimlerinin yapılması, eksiklerin giderilmesi ve belgelendirmeler için gerekli eğitimlerin verilmesinden sonra belge hazırlama aşamasına geçiyorlar. Hazırlanan yönetim sistemi belgesini işletmelere vererek, kurumsal bir firma olarak hizmet vermelerini sağlıyorlar.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı