Sponsorlu Bağlantılar

Semih Çetinbaş, Hostragons Firması ile Artık Çok Daha Başarılı

Semih Çetinbaş Kimdir?

24 yaşında semih çetinbaş sunucu kurulum ve yönetim, siber güvenlik ve web tasarım konularında öncü bir girişimci. Hayallerinin peşinden koşan Semih Çetinbaş, bu sebeple okulu bırakıp çalışma hayatına atıldığını anlatıyor. Kendine ait bir şirket kuran genç girişimci, tüm hizmetleri tek çatı altında vermeyi hedefliyor.

Ne iş yaptıklarını öğrenince çalışmak için can atmaya başlayacaksınız. Onlar bu zor dünya düzeninde ki kurtarıcı ve yenilikçi bir anlayış. Hostragons ile tanışmaya hazır olun.

Bir Semih Çetinbaş projesi olan hostragons web siteniz ile alakalı tüm yeniliklerde yanınızda. Küçük bütçeler karşılığında yanda belirli hizmetler ücretsiz yarar sağlayabiliriz ve daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Hizmetleri Nelerdir?

  • Hostragons hizmetleri saymakla bitmez.
  • Linux altyapısı ile hazırlanan cPanel Linux Hosting
  • %100 koruma sağlayan sanal sunucu
  • Tamamen wordpress üzerine tasarlanmış Hosting
  • Ayrıca.com, .net, .org, .site, .top seçenekleri ile geniş bir ağı platformunda taşıyor.

Pandemi Döneminin Web Siteler Üzerine Etkisi

Oldukça kötü bir süreçten geçiyoruz ve bu süreç hepimizi sanal aleme yönlendiriyor. Tam bu noktada güvenebileceğimiz bir iş ortağı arıyoruz. Kendi web sitelerini kurmak isteyen onlarca girişimci 5.000 ve üzeri müşteri memnuniyeti sağladığı m hostragons dan yararlanıyor.

Nasıl Sen Sitesi Kurarım?

Sizin elinizde pazarlanmaya hazır ve kazanç sağlayacağınız bir ürün ya da materyal var. Bırakın onun çevreye duyurulma işlemini hostragons yapsın. Konu ne olursa olsun danışmak ve fikir almaktan çekinmeyin. Web sitelerinde bulunan bize ulaşın sekmesinden çok kolay iletişim kurabilirsiniz.

Kaynak: https://www.hostragons.com/ucretsiz-free-hosting/

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı