Sponsorlu Bağlantılar

Sergüzeşt Konusu

Kitap Özetleri

Doğuştan duyduğumuz seslerin yerini kelimeler, cümleler ve ardından hikayeler aldı. Kimimiz bu hikayeleri yaşayıp anlatır, kimimiz de onların rüyasında okur ve yaşar.
Kitap okumayı sevmiyor olabilirsiniz. Ama size vereceğimiz Sergüzeşt konusuVatan Yahut Silistre özet gibi en iyi kitap önerileri listesi ile kitap okumaya başlayacaksınız, kitapları deneyerek sevmeye başlayacaksınız. Herkesin kitaptan aldığı zevk farklıdır.
Bazıları psikoloji kitaplarını sever, bazıları kişisel gelişim kitaplarını sever. Bazıları dedektif aksiyonunu sever, diğerleri gerilim ve korkuyu sever. Bazıları yerel yazarların kitaplarını sever, bazıları ise yabancı yazarların kitaplarını söyler.

Her zaman en iyi kitapların, yılın en çok satanlarının vs. kitap özetlerini göreceksiniz. Özellikle Martı kitabı özeti siz değerli okuyucularımız için kesinlikle tavsiye ederiz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı