Sponsorlu Bağlantılar

Stark Chain Mobil Madencilik

Stark Chain Mobil Madencilik

Stark Chain tarafından madencilere yönelik sunulması planlanan bir diğer yöntem de mobil madenciliktir. Bu yöntem henüz yapım aşamasında olup, çok kısa bir sürede madencilerin huzuruna çıkarılacaktır.

Stark Chain özellikleri arasında yer alan Proof of Active algoritması ile beraber, çevre dostu madencilik, Memo Wallet ve tersine yarılanma özellikleri sayesinde, dünyadaki en kolay madencilik hizmeti, madencilere sunuluyor.

Mobil Madencilik Nedir?

Mobil madencilik, çok yakında piyasaya çıkacak olan bir madencilik türü olup, isteyen herkesin günlük yaşamında kullanımına başvurduğu mobil cihazlarıyla madencilik yapabilmesini sağlayacak.

En gelişmiş madencilik sistemi sahibi olan Stark, mobil madencilik yöntemi ile de oldukça kolay bir madencilik imkanı tanıyor. Hazırlanan bu sistemde programlar, mobil cihazların bataryalarını yormayacak şekilde tasarlanıyor. İnternete bağlı olan bir mobil cihaza sahip olan herkes bu yöntemden yararlanabiliyor.

Sahip olduğu benzersiz dağıtım algoritması sayesinde, arka planda çalışırken bile madencilik yapabilme yeteneğine sahip olan bu sistem, herhangi bir bilgi gereksinimi olmadan madencilik yapma imkanı sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı