Sponsorlu Bağlantılar

Tarafsız Bakış Açısı

Tarafsız Bakış Açısı

Seralar tarımın hayat bulduğu özel alanlardır. Seralar kendi içerisinde birçok özelliği ve niteliği barındırırlar. Seraların gazlarının içerikleri nitelik açısından önemlidir. Bunun standardize edilmesi ve sera gazı doğrulama konusunda standartlar belirlenmiştir. Tarafsız bakış açısı ile hizmet sunuyorlar. 2006 yılından bu yana olan deneyimlerini denetim anlayışlarıyla birleştiriyorlar. Değerlendirme ve belgelendirmelerinde bağımsız, tarafsız, ilkeli olmaya özen gösteriyorlar. Özel belgelendirme ve eğitim hizmeti sunuyorlar.

Belgelendirme

Sistem belgelendirme konusunda hizmet sunuyorlar. Iso 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi ile bilgi yönetimindeki güvenliği denetliyorlar. Iso 20000 bilgi teknolojileri hizmetleri ile tüm müşterileri kapsayacak bir sistemi sunuyorlar. Tüm bu bilgiler ışığında deneyimli hizmetlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor, denetimlerinde şeffaf ve adilliğe özen gösteriyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı