Sponsorlu Bağlantılar

Tente Hizmetleri

Tente Hizmetleri

Firma, İzmir ilinde tente faaliyetlerine başlamıştır. 1983 senesinden beri varlığını devam ettirmiştir. Tente İzmir olarak, birçok başarıya imza atmışlardır. Türkiye’nin hemen hemen birçok noktasına hizmet götürmüşlerdir. İzmir tente, yıllarca gelişerek, yenilenerek, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmüştür.

Çalışmalarında en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de müşterilerin memnuniyetidir. Çok uzun bir geçmişe sahip olan firma, kaliteli hizmetleri ile yıllara meydan okumuştur. Ürünler garanti kapsamında olup, müşterilerin talepleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Birçok tente çeşidi mevcuttur.

Ürünler

Firma, yılların vermiş olduğu tecrübe ile ürünleri profesyonelce hazırlayıp sunmaktadır. İster Sıfır tente alabilir, isterseniz de ihtiyaca göre ikinci el tente satın alabilirsiniz. Ödemelerde de kolaylık sunmaktadır. İster nakit ister kredi kartı ile rahatça ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı