Teknoloji

Türkiye’nin En İyi Bulut Distribütörü seçildi

Avrupa’nın en büyük bilişim teknolojileri bayi anketi olan CONTEXT ChannelWatch 2020 tarafından düzenlenen “Yılın Distribütör Ödülleri”nin kazananları belli oldu. Bayilerin görüşlerine dayanarak düzenlenen ankette, sunduğu yenilikçi hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile Arena Bilgisayar, “Türkiye’nin En İyi Bulut Distribütörü” seçildi.

“Yılın En İyi Bulut Distribütörü” seçilen Arena Bilgisayar’ın Genel Müdürü Serkan Çelik; ödül hakkında “Ankette, tercihini Arena Bilgisayar’dan yana kullanan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Önde gelen teknoloji markalarının Türkiye distribütörü olarak, Türkiye’nin IT sektörüne en yenilikçi teknolojileri, en hızlı güçlü finansal çözümlerimizle sunmaya ve paydaşlarımıza değer katan hizmetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

 

Dev anket, 7 binden fazla bayinin katılımıyla gerçekleşiyor!

Her yıl düzenli olarak, online ortamda düzenlenen anket CONTEXT ChannelWatch, bağımsız araştırma şirketi öncülüğünde, 1 yıl boyunca Avrupa ve Orta Asya dahil çeşitli ülkelerden 7 binden fazla bayinin katılımı ile düzenleniyor. Katılımcı bilgilerinin gizli tutulduğu ankette verilen yanıtlara göre kazananlara, sektörüne göre Yılın En İyi Distribütörü ödülleri takdim ediliyor. Anket hem IT sektörüne piyasa gözlem fırsatı hem de sektörün iyileştirilebilecek uygulama alanları için tespit imkanı sunuyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı