Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü Markaların Ürünlerini Tedarik Ediyorlar

Ünlü Markaların Ürünlerini Tedarik Ediyorlar

Firma online perakende alanında hizmet veriyor. Ünlü markalara ait olan ürünleri tedarik ederek kullanıcılara ulaşmasını sağlıyorlar. Bunun içinde dünyaca ünlü olan alışveriş platformlarını kullanıyorlar.

Üreticilerinden Alarak Satışa Sundukları Ürünler

Firmanın üreticilerden satın alarak kullanıcılara ulaşması amacıyla satışını yaptıkları ürünler organizasyon, eğitim, ofis, işletme, ambalaj, şampuan, çikolata ve diş macunu gibi ürünler oluyor. Firmanın bu ürünleri satın aldığı markalar ise Faber Castell, Head&Soulders, Oral-B, Merci, Ferrero Rocher ve Koroplast markaları oluyor.

Sağlık İçin Tehdit Oluşturmayan Ürün Satışları

Firma yerli ve yabancı markalara ait ürünlerin tedarik edilmesini sağlıyor. Tedarik ettiği ürünlerde de müşteri tercihlerine önem veriyor. Ayrıca tedarik ederek satışını yaptığı ürünlerin sağlık için tehdit oluşturmayacak ürünler olmasına özen gösteriyor. Bu sebeple byvel tarafından satışa sunulan ürünler sağlık sertifikaları olan ürünler oluyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı