Sponsorlu Bağlantılar

Usta Ellerden Temizlik Hizmeti

Usta Ellerden Temizlik Hizmeti

Ev Temizliği yaptırmak isteyenlerin her zaman için bir takım şikayetleri bulunmaktadır. temizliğin tam anlamı ile detaylı bir şekilde yapılmadığı, bu  durumun yetkililere bildirilmesi ile birlikte olumlu bir dönüş olmadığı müşteriler tarafından dile getirilen sıkıntılar arasında yer almaktadır. Ofis Temizliği noktasında da bu durum aynı şekildedir. Aynı benzer şikayetler müşteriler tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. TG Mobil firmasının vermiş olduğu hizmete bakıldığında ise bu durum yerini teşekküre bırakmış gibi görünmektedir. Ev temizliği ofis temizliği noktasında inanılmaz titiz davranmakta olan firma Dezenfektasyon Hizmeti de sağlamaktadır.

Sigortalı Temizlik Hizmetleri

Vodafone ile iş ortaklığı ile piyasada hizmet alanında bir ilki başaran firma Anadolu sigorta güvencesinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği hizmeti gibi tüm konularda sigorta yapılmakta ve müşterilerin huzur içerisinde temizlik yapmaları temin edilmektedir. Uzun yıllardan bu yana piyasa içerisindeki sıkıntıları takip eden firma tüm önlemleri alarak hizmet sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı