Sponsorlu Bağlantılar

Uydu Kanallarına Sms Atma

Uydu Kanallarına Sms Atma

Uydu kanallarına sms atarak sevgili bulmak için siteyi tercih edebilirsiniz. Tüm telefon operatörlerinden siteye ulaşılabiliyor. Uydudan yayın yapan ezo, arabesk, genç ve damar TV gibi kanallarda isminizin, mesajınızın ve telefon numaranızın yayınlanması için siteye ulaşabilirsiniz. Telefon numaranızı ve sevgili bulma isteğinizi dünyadaki herkese duyurmak için siteyi tercih edebilirsiniz.

Arabesk Müzik Kanallarında Mesajlarınız Yayınlansın

Siteye ulaşarak dilediğiniz uydu kanalında mesajınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Etkileyici ve özel sözler kullanarak o kanalı izleyen kişilerin size ulaşmasını sağlayabilir, içinizden geçen duyguları mesajınıza yansıtabilirsiniz. Uyduda yayın yapan kanalların, müzik yayını sırasında sizin ad, mesaj ve telefon numaranızı kayan yazılar üzerinde yayınlaması için siteden hizmet alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı