Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction Nasıl Uygulanır?

Vaser Liposuction Nasıl Uygulanır?

Ankara vaser liposuction operasyonları tam donanımlı bir hastanede ve uzman bir hekim tarafından gerçekleştirilen operasyonlardır. Genel anestezi altında yapılması gereken bu operasyon bölgesel yağların alınmasında özel bir teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Bu özel teknoloji sayesinde klasik liposuction uygulamalarından farklı olarak kişilerdeki bölgesel yağlar lazer ışınlarının etkisiyle sıvılaştırıldıktan sonra alınma işlemi gerçekleştirilir. Acı ve ağrı hissi oluşmadan gerçekleşen bir operasyondur.

Lipodem Nedir?

Bacaklarda görülen kalınlaşmalara verilen isimdir. Bu bir rahatsızlık olup ödem oluşmasından farklı olarak hastalarda seyretmektedir. Genetik bir şekilde oluşan Ankara lipodem rahatsızlığı tek bacakta değil iki bacakta birden oluşmaktadır. Bacak bölgesinde cilt altında meydana gelen yağ fazlalığı olarak meydana gelmektedir. Tedavisi mümkün olan bu hastalık sadece kadınlarda görülmesinden dolayı kadın hastalığı olarak anılmaktadır. Kişiler etek ya da elbise giymekten rahatsız olup tedavi yöntemlerini uzman hekimlere danışarak öğrenmektedir.

Lipodem Nasıl Yapılır?

Teşhis işlemleri için genel olarak fiziki muayene yapılarak tanısı konmakta olan bir rahatsızlık olup uzman bir hekim tarafından gergin ya da tutulamayan bir deriye sahipse hasta teşhis daha kolay bir şekilde konularak kesin rahatsızlık tanısı konmuş olur. Operasyon genel olarak klasik liposuction yöntemiyle yapılmazken özel damar koruyucu bir yöntem tercih edilerek fazla olan yağ dokusunun alınması şeklinde uygulanmaktadır. Cerrahi bir operasyon olan uygulama mutlaka genel anestezi altında ve uzman bir hekim tarafından yapılmalıdır. İşlemlerden sonra hastaya varis çorabı giydirilerek taburcu edilebilir.

Vaser Liposuction Nasıl Uygulanır?

Genel anestezi altında gerçekleştirilen operasyonda mini kanüller açılarak deri altındaki yağ dokusunun öncelikle sıvılaşması sağlanır. Ankara vaser liposuction uygulamaları yardımıyla bölgeden sıvılaşan yağlar uzaklaştırılarak vücuda istenen form kazandırılmaktadır. Şekilli bir vücuda sahip olmak ve bölgesel oluşan yağlarından kurtulmak isteyen kişiler için uygulanan bu operasyonun konforlu bir süreci olmasından dolayı özellikle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Alınan yağ dokuları kombin yapılabilecek diğer operasyonlarla başka bölgelere dolgu malzemesi olarak da kullanılabilir.

Vaser Liposuction Fiyatları

Estetik uygulamalarda olduğu gibi vaser operasyonlarında da uzman hekim ve hastane koşulları fiyatları etkilerken aynı zamanda uygulama yapılacak olan bölgedeki sorunlar ve dolgu malzemesi olarak yağların kullanılmasına bağlı olan ek operasyonlar maliyetler açısından etkili olmaktadır. Net fiyat bilgisi için öncelikle merkezden randevu alınarak muayene olunması önem taşır.

Burun Estetiği Kimlere Yapılır?

Burun için yapılacak olan tüm estetik işlemler şekil vermek amacıyla yapılmakta olup genel ismine Ankara burun estetiği denmektedir. Burun operasyonları kemik gelişimini tamamlamış ve rahatsızlığı olmayan, anestezi için uygun olan kadın ya da erkek fark etmeden herkese uygulanabilir. Şekil bozuklukları, asimetri sorunları, nefes problemleri gibi rahatsızlıkları yaşayan ve estetik açıdan sorun doğuran durumlarda muayene olunması ve uzman hekimin operasyona uygunluğunun tespiti halinde hastaya bu operasyon güvenle yapılabilmektedir.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun için uygulanacak olan estetik operasyonlarda maliyetler hastalara özel tedavi uygulanmasından dolayı değişiklik göstermektedir. Bunun en önemli nedeni ise kişilerin nasıl bir operasyon yaptıracağı ve beklentileridir. Hastanın genel durumu, operasyonun nasıl yapılacağı, hekim uzmanlığı gibi faktörler estetik operasyonlarda maliyetleri etkileyen kısımlardır. Net bilgi ve detaylı bir şekilde tedavi sürecini öğrenmek için mutlaka uzman hekimle görüşülmesi gereklidir. Burun ameliyatları açık ya da kapalı bir şekilde yapılmaktadır. Bu durumda maliyetler üzerinde farklılık yaşanmasına neden olan etkenler arasında yer almaktadır. Uzman hekimin kontrolleri sonrası operasyonun sürecini daha detaylı bir şekilde öğrenmek mümkün olmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı