Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Trend Hobi; Karınca Çiftliği

Yeni Trend Hobi; Karınca Çiftliği

Karıncaların büyüleyici dünyasının izlenmesi için üretilen karınca çiftliği, hem hobi olarak hemde hediyelik olarak günümüzde çok cazip üründür. Karınca çiftliği, karıncalar için bir yaşam alanı oluşturularak onların hayatta kalmaları için ihtiyaç duydukları her şeyin sağlandığı zengin ve besleyici mavi bir jelden ibarettir.

Karınca hobisi ile uğraşanların bu oluşturulmuş karınca habitatına da sahip olmaları gerekmektedir. Firma karınca çiftliği ile ilgili tüm ekipmanları bünyesinde bulundurarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Karınca Çiftlik Ürünlerinin Özellikleri

Karınca çiftlik ürünlerinin özelliklerini genel olarak,

1- 6+ yaşlar için uygundur

2- 14×16 cm boyutlarında

3- Büyüteç kutu içeriğine dahildir

4- Kullanım kılavuzu

5- Karıncalar kutu içeriğine dahil olmamaktadır.

şeklinde sıralamak mümkündür. Ayrıca firmadan temin edilebilecek LED ışıklandırma ile karınca çiftliğinin daha da güzel ve vurucu olması sağlanabilmektedir.

Karınca çiftliği oluşturulurken jel üzerine karıncalar eklenmekte ve eğlence başlamaktadır. Karıncalar sürekli olarak tünel labirentlerini kazarak izlenmesi özel bir durum oluşturmaktadır. Ayrıca kutu ile gelen büyüteç ile karıncaların davranışlarının da izlenmesi mümkündür.

Son yılların trend hobisi ve hediyesi olan karınca çiftlikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firma ile iletişime geçilmesi uygun olacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı