Teknoloji

Zula oyuncuları yeni sezonda kendi zaferlerini yazacak

Türkiye’nin en sevilen yerli MMOFPS türü yerli oyunu Zula’da, oyun severlerin kendi zaferlerini yazacakları ve pek çok ödül kazanacakları “Zafer Sezonu” başladı.

Sezon boyunca Klan maçlarında bonus ve Klan ürünlerinde %50 indirim, yeni Elit Seri SİHA Serisi, güçlendirilmiş rekabet ve Hızlı Lobi TDM ödülleri, yeni Battle Pass Zafer Sezonu, yükseltmelerde ek %30 başarı şansı artışı, yenilenen Jeton Marketi ve Zafer Jetonu  gibi pek çok yenilik Zula severleri bekliyor.

Yeni sezonda Zula severlerin, Rekabet Modu ve Hızlı Lobi’de bol maç yapacakları düşünülerek bunların ödülleri de güçlendirildi.

Elit Serisine “SİHA Desenleri” eklendi

Bu sezonda oyuncular, Yeni Elit Seri olan “SİHA Serisi” ile rakiplerinin ayaklarını yerden kesecek.  SİHA desenleri, oyundaki Groza, MPT76, M4A1, M4 Super 90, AWP, Kar98, Bora12, M93R , Glock18, Mehmetçik Pro, Mehmetçik. M6LWRC , M468, FN FAL, FN FAL,     AK-47,        AugA3 silahlarında kullanılabilir olacak.

Zafer Sezonu’yla getirilen pek çok yenilikten biri de, klan maçlarında bonus ve klan ürünlerine yüzde 50 indirimle sahip olmak olacak.  Sezon boyunca oyuncular, klanını kurup, sokaklara hükmedebileceği etkinliklere katılabilecek.

Oyunda “Yükseltme Başarı Şansı” yüzde 30 arttı

Zula severleri memnun edecek bir özellik de oyunda “Yükseltme Başarı Şansı”nın artması. Oyuncular, Zafer Sezonu boyunca tüm yükseltmelerde %30 başarı şansı artışından silahlarını yükselterek yararlanabilecek.

Jeton Marketi yenilendi, “Zafer Jetonu” eklendi

Zafer Sezonu’nda oyun severleri yenilenen Jeton Marketi ve yeni “Zafer Jetonu” bekliyor. Etkinlikleri tamamlayan oyuncular jetonları toplayarak Jeton Marketi’nde bulunan silahlardan istediğini alabilecek.

Yalnızca Jeton Market’e özel Alpha Serisi, sınırsız silah ve alınabilecek ekstra kasalar, oynadıkça kazanılan materyaller markette olacak. “Rekabet Modu”, “Hızlı Lobi”, “Battle Royale” ve “Eğlence Modu’nda maçlarını tamamlayanlar, MVP olarak ödül kazanabilecek.

Jeton Marketi’nin öne çıkan eşyalarından Zafer Kasası ve Süper Ağustos 21 jetonla, 250 Titanyum 50 Jetonla, Sınırsız Ekstra Kasası 60 jetonla, Alpha M93R  64 jetonla, Alpha AUG ve Alpha Kar98 80 jetonla,  Sınırsız Zafer Kasası 160 jetonla, 10.000 materyal 250 jetonla ve Sınırsız Jeton Kasası 280 jetonla alınabilecek.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı