Sponsorlu Bağlantılar

En Uygun Uçak Bileti

En Uygun Uçak Bileti

THY iletişim bilgilerine aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz:

Müşteri Hizmetleri: THY’nin müşteri hizmetleri departmanı, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Türkiye içinden 444 0 849 veya +90 212 444 0 849 numaralı telefonları arayarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Yurt dışından arama yapacaksanız, ülkenizin Türkiye’ye özel arama kodunu kullanmanız gerekebilir.

Sosyal Medya: THY’nin resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. THY’nin Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn gibi platformlarda aktif hesapları bulunmaktadır. Bu hesapları takip ederek sorularınızı iletebilir veya öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

E-posta: THY’ye e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz. Resmi web sitesindeki iletişim bölümünde bulunan iletişim formunu doldurarak veya doğrudan THY’nin iletişim e-posta adresine yazarak iletişim kurabilirsiniz.

THY Ofisleri: Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde THY ofisleri bulunmaktadır. Size en yakın THY ofisine giderek birebir iletişim kurabilirsiniz. THY’nin resmi web sitesinde ofislerin adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. THY bilet değişikliği için bize ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -