Gündem

Kayseri Valisi’nden jandarmaya kutlama mesajı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek mesajında, gücünü yasalardan, desteğini ise milletten alan Türk Jandarma Teşkilatı’nın vatan savunmasında, ülkenin bölünmez bütünlüğünün korunmasında üstün hizmet anlayışıyla 184 yıldır görev yaptığını belirtti.

Jandarma teşkilatının huzur ve güven ortamının oluşmasında önemli rol oynadığını aktaran Çiçek, şunları kaydetti: “Jandarma teşkilatımızın 184’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türk Jandarma Teşkilatı trafikte, asayiş, terörle ve uyuşturucu ile mücadelede diğer kolluk birimlerimizle tam işbirliği içinde hizmetlerini sürdürmektedir. Dosta güven düşmana korku salan kolluk kuvvetlerimizin vazgeçilmezi olan jandarmamız yaptığı fedakarca çalışmalarla göğsümüzü kabartmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle jandarma teşkilatımızın 184’üncü kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum. Ülkemiz ve milletimiz için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve vefat eden kahraman gazilerimizi rahmetle yad ediyorum.”

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -